• Головна
  • "Встиг пожити кілька годин": смерть немовляти з COVID-19
09:32, 25 вересня

"Встиг пожити кілька годин": смерть немовляти з COVID-19

"Встиг пожити кілька годин": смерть немовляти з COVID-19

У пологовому будинку на Івано-Франківщині померла дитина, мати якої на останньому місяці вагітності хворіла на COVID-19. 

Про це розповідає "Суспільне".
Жінка народила дитину 18 вересня о 13:35. Дитина встигла пожити лише кілька годин і того ж дня о 18:10 померла. А 21 вересня у немовляти підтвердили коронавірус.
Лікарі розповідають, що одразу після народження у малюка діагностували двобічну пневмонію, було прийнято рішення підключити новонародженого до апару ШВЛ, але стан немовляти не покращувався і уже за кілька годин його не стало.

"Дитинка народилася живою, але вже мала симптоми захворювання. Оцінка - 5,6 балів. Зразу після народження неонатолог надав їй допомогу, дитину одразу перевели у палату інтенсивної терапії. Після того ми зробили дитині швидкий тест і він був негативний", — розповідає начальник Коломийського пологового будинку Богдан Ленчовський.

Лікар розповів, що за 9 знів до пологів у матері діагностували коронавірус. Вона скаржилась на нежить та слабкість. Жінку не госпіталізували, вона лікувалась вдома - пила чаї та вітаміни.
Два тести, які їй робили перед пологами виявились негативними.

"Тоді жінка попросила, щоб разом із нею на пологах був чоловік. Оскільки ми дозволяємо партнерські пологи з негативним ПЛР-тестом, то ми тут на місці зробили тест її чоловікові. У нього ПЛР-тест був позитивний. Тому ми не дозволили йому заходити у пологовий будинок і бути з жінкою на партнерських пологах", — розповідає Богдан Ленчовський.
У немовляти коронавірус діагностували вже після патологоанатомічного розтину. Медики встановили, COVID-19 призвів до двобічної субтотальної пневмонії в дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #немовля #коронавірус #пневмонія #стан #дитина #діагноз
Оголошення
live comments feed...