• Головна
  • "Всюди було сміття": 20-річний хлопець помер в автобудинку, у якому жив (ФОТО)
13:39, 28 вересня 2021 р.

"Всюди було сміття": 20-річний хлопець помер в автобудинку, у якому жив (ФОТО)

"Всюди було сміття": 20-річний хлопець помер в автобудинку, у якому жив (ФОТО)

Вчора, 27 вересня, у Дніпрі помер 20-річний хлопець, який жив в покинутій машині, забитій всіляким сміттям. Саме у "автодомі" хлопця знайшли мертвим.

Про це повідомляє "Інформатор".
Біля одного із багатоповерхових будинків в автомобілі довгий час жив бездомний хлопець. Молодик працював охоронцем.
Після чергової зі змін він повернувся в свій автобудинок, де з невідомих причин помер. Щоб витягти його тіло з машини, довелося викликати рятувальників, які зрізали двері завдяки спеціальним інструментам.

На місці працювали медики та судмедексперти. Встановлюються всі причини того, що сталося.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смерть #будинок #машина #хлопець #автодім
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення