• Головна
  • "Нема температури, а легені уражені на 70%": що варто робити у разі появи симптомів COVID-19
13:00, 29 вересня 2021 р.

"Нема температури, а легені уражені на 70%": що варто робити у разі появи симптомів COVID-19

"Нема температури, а легені уражені на 70%": що варто робити у разі появи симптомів COVID-19

Лікарі все частіше говорять про те, що перебіг захворювання на коронавірус дуже відрізняється у різних пацієнтів. У одних все починається із втрати нюху та смаку, у інших - безсимптомно.

Світлана Федорова, головна лікарка Миколаївської обласної інфекційної лікарні розповіла, що сьогоднішній ковід розвивається дуже швидко.
Про це вона зазначила на своїй сторінці у мережі Facebook.
"Температура не дуже висока (буває 37,2- 37,5, а ураження легень вже 70% і більше), задишка з'являється і наростає різко, за лічені години. Запах і смак не втрачаються (у більшості). Початок: першіння в горлі, насморк. Симптоми звичайної застуди (переохолодження). Кашель, як і задишка, з'являються вже на пізніх стадіях", - зазначила лікарка.

Лікарка зазначила, що за появи перших симптомів варто звертатися до лікаря і не займатися самолікуванням.
Важливо контролювати температуру, та збільшити пиття. Окрім цього Світлана Федорова рекомендує промивати ніс сольовим розчином.
Також лікарка зазначає, що без назначення лікаря, не можна вживати антибіотики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #ознаки #лікування #лікар #препарати #легені #дельта #симптоми #температура
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення