
17:01, 1 жовтня 2021 р.
"Втрачала свідомість": у Тернополі 2-річна дитина отруїлась чадним газом

У середу, 29 вересня, у Тернополі 2-річна дитина отруїлась чадним газом.
Про це повідомив генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус у мережі Facebook.
"29 вересня о 22.39 бригада швидкої виїжджала на вул. Довженка в Тернополі, до 2-річного пацієнта. Дитина отруїлася чадним газом, мала судоми, втрачала свідомість", - йдеться у повідомленні.
Дитині було надано оперативно медичну допомогу та шпиталізовано до обласної дитячої лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:12, 22 червня
10
12:38, Сьогодні
1
11:58, 13 червня
10:24, 22 червня
11:01, 19 червня