У Тернополі створили найдовшу рукописну шпаргалку довжиною 1093 метри (фото)

Рекордну шпаргалку, довжиною 1093 метри 37 сантиметрів, тернопільські студенти писали від руки.

Найдовшу рукописну шпаргалку зробили саме у Тернополі! Третій день студентського фестивалю StudFest подарував Тернополю ще один український рекорд - шпаргалку довжиною — 1093 метри 37 сантиметрів.

Головною умовою рекорду було написання матеріалів від руки та з одного вибраного предмету – української мови. До такої клопіткої роботи “шпаргальщики” поставились не аби з якою серйозністю, та відповідальністю - писали її усі тернопільські команди фестивалю та оргкомітет.

- Ідея втілити рекорд у життя виникла ще на Школі громадської активності, приємно коли задумані плани втілюються у життя, – розповідає Студентській столиці голова організації “Файне місто” Рустам Ергешов. – Для встановлення рекорду було вкладено чимало сили та старання, приємно що працювали дійсно кожен вклав маленьку частину у таке масштабне завдання і тільки таким чином ми досягли такого результату. Я з радістю допомагав створювати цю грандіозну шпору, хоч українська мова це не мій фаховий напрям. Загалом я дуже задоволений рекордом!

І справді, на набережній вирували лише позитивні емоції. Надзвичайно багато вклала у рекорд команда тернопільського педагогічного університету, яка принесла понад 600 метрів шпаргалок.

- Це був досвід для усієї команди, ця спільна справа нас надзвичайно згрупувала та здружила, - розповідає капітан команди ТНПУ Констянтин Соцький. - Шпаргалки писалися близько тижня, уся команда доклала максимум зусиль, писали в ночі та будь-яку вільну хвилинку.

Варто сказати, що ця подія спричинила фурор, адже безліч бажаючих прийшло глянути на  кілометрову шпаргалку. Можна з гордістю повідомити, що Тернопіль впорався і рекорд встановлено!

sparhalka1

 

sparhalka

 

sparhalka2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі