• Головна
  • "Не було де яблуку впасти": найбільша в області гарбузова фотозона викликала ажіотаж серед тернополян
18:30, 6 жовтня 2021 р.

"Не було де яблуку впасти": найбільша в області гарбузова фотозона викликала ажіотаж серед тернополян

"Не було де яблуку впасти":  найбільша в області гарбузова фотозона викликала ажіотаж серед тернополян

У селі Острів поблизу Тернополя родина Івана та Тетяни Чайківських облаштувала найбільшу в області гарбузову фотозону.

Локація неабияк зацікавила тернополян та мешканців області. Як повідомляє "Терен", лише минулих вихідних майже 7 тисяч людей відвідали фотозону. Фотографуються з гарбузами дорослі та діти. Дехто із відвідувачів спеціально бере із собою на зйомку професійного фотографа.

Нагадуємо, що кожен охочий може щодня з 11:00 до 18:00 приїхати на локацію та зробити красиві осінні світлини. Щоб скористатись фотозоною, потрібно лише відсканувати QR-код та підписатись на сторінку @i.chaykivskyy в Instagram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фотозона #гарбузи #фото #тернопільщина #найбільша #осінь #тонна #острів
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення