• Головна
  • Найнебезпечніший симптом COVID-19: виявив - одразу до лікаря
11:30, 8 жовтня 2021 р.

Найнебезпечніший симптом COVID-19: виявив - одразу до лікаря

Найнебезпечніший симптом COVID-19: виявив - одразу до лікаря

В Україні все більше випадків захворювання на новий штам коронавірусу "Дельта". Лікарі зазначають, що у хворих дуже змінились симптоми захворювання, і якщо раніше,  втарта смаку та нюху була основним смптомом захворювання, то зараз все інакше.

Як розповідає ліка Володимир Болібок, найпростіший спосіб встановити хвороба без аналізів і спеціальної апаратури — послухати дихання пацієнта. Якщо в стані спокою налічується більше 20 вдохів за хвилину, то слід негайно звернутися за допомогою до лікаря.
Лікар зазначає, що підвищена температура і кашель теж не обов’язково вказують на наявність COVID-19, а найбільше на що потрібно звертати увагу -- рівень кисню у крові та дихання.
"Найголовніше, на що треба звертати увагу, — це якщо людина починає задихатися. Просто треба пам’ятати, що якщо людина ваги не тягає і не нервується, то частота його дихання не повинна перевищувати 20 вдохів за хвилину", — зазначив Володимир Болібок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавіурус #дельта #симптоми #дихання #лікар #звернення #зажишка #кисень
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення