• Головна
  • Лікарі таки отримуватимуть зарплату від 20 000 грн: в Україні зростуть зарплати медиків
15:30, 17 жовтня
2

Лікарі таки отримуватимуть зарплату від 20 000 грн: в Україні зростуть зарплати медиків

Лікарі таки отримуватимуть зарплату від 20 000 грн: в Україні зростуть зарплати медиків

Українці вже звикли до обіцяних зростань зарплати т.з. "бюджетників", але, як правило, це зростання було настільки мізерним, що мало його його відчував на практиці. Зараз же міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко зробив серйозну заяву, що зарплати медиків таки зростуть і то суттєво.

За словами міністра, з 1 січня 2022 року мінімальний рівень заробітної плати лікарів становитиме 20 тисяч гривень на місяць, для медсестер - 13 500 грн - це базовий рівень, від якого будуть нараховуватися всі інші надбавки, які повинні бути в медичних працівників. Для цього, як він повідомив "Радіо "Свобода", в програму медичних гарантій, тобто, кошти, які лікарні отримують з держскарбниці, збільшили на 33,8 млрд грн.

Зараз лікарі отримують, в середньому, від 10 тис. грн. на місяць, медсестри - від 6 тис.грн. на місяць. Справді більші заробітні плати, враховуючи надбавки, є лише у лікарів, які працюють з хворими на коронавірус. 

За словами Віктора Ляшка, витрати на збільшену заробітну плату медиків вже закладені у державний бюджет наступного року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарі #медики #зарплата #міністр #Ляшко

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Ольга
17 жовтня, 19:52
Так, лікарі, медсестри це добре, але завжди чомусь забувають за інших працівників, які працюють в медичних закладах і без праці яких не можуть функціонувати медзаклади.
02
17 жовтня, 21:07
Медики кожного дня, як парашутист і водолаз, чи приземлиться і винерне.
Останні новини
Оголошення
live comments feed...