• Головна
  • "Звели сина в могилу": колишня дружина Віктора Павліка поскаржилась на нього та його четверту дружину (ФОТО)
18:01, 18 жовтня
1

"Звели сина в могилу": колишня дружина Віктора Павліка поскаржилась на нього та його четверту дружину (ФОТО)

"Звели сина в могилу": колишня дружина Віктора Павліка поскаржилась на нього та його четверту дружину (ФОТО)

За з'ясуванням стосунків між колишньою дружиною та теперішньою співака із Тернопільщини Віктора Павліка спостерігає ледь не уся країна. Жінки часто викладають особисті перепалки у соціальних мережах на огляд публіки. Цього разу  колишня дружина Віктора Павліка, Лариса Созаєва заявила, що співак разом із новою дружиною виселяють її з квартири.

Про це Лора Созаєва розповіла на своїй Facebook-сторінці. Жінка розмістила відео та гнівний пост, у якому звинуватила співака у тому, що він виганяє її з квартири, яку обіцяв колись виплатити.

"Привіт, я худну дуже швидко. Не знаю, як інші, а мені досить сказати, що мене виселяють з квартири, і я відразу стаю, як трісочка. Ось так, беріть з мене приклад, або не беріть, або беріть приклад з колишнього чоловіка", — сказала Лариса.

Окрім того у пості жінка зазначила, що не просто квадратні метри для неї, а місце де вона завжди згадує свого сина. Нагадаємо, син Павло помер від онкологіїї.

"Це те єдине, крім могили, що дає мені відчуття присутності сина, який начебто вийшов і скоро прийде... Два дні тому Віктор надіслав повідомлення, що платити більше не може і квартиру треба продавати. Він не приїхав, не подивився мені в очі, не поговорив, а просто прислав смс. Ображати мене, після того, як звели сина в могилу - це вже понад хамства!", - зазначила у дописі Лора Созаєва.Нова дружина співака миттєво відреагувала на таке публічне звинувачення. На своїй сторінці у мережі Instagram  Катерина Репяхова озвучила свою версію скандалу. У своєму зверненні молода дружина Павліка заявила, що вони з Віктором завжди допомагали Ларисі фінансово, «але прийшов час ставати самостійною і розраховувати на себе».За словами Катерини, йдеться про простору квартиру, яку багато років тому Павлік узяв в кредит, але через різкий стрибок долара, вже багато років не може виплатити. Каже, що житло вже обійшлося в нечувану суму — 750 тисяч доларів. Щоб покрити борг і відсотки, потрібно ще приблизно 200.

"Велику частину фінансових питань Лариси покриває наше сім’я. Всі ці роки Віктор Франкович виплачував кредит. Квартира досить велика, комуналка теж велика. Я особисто оплачую рахунки. Плюс щомісячна плата за кредитом. Для нас це дуже важко, самі змушені жити на орендованій квартирі. Тому ми запропонували Ларисі, що ми закриваємо кредит, а вона отримує 100 тисяч доларів, щоб вона могла купити собі житло. Але вона не хоче", — розповіла Катерина.

Катерина вважає, що таким чином жінка мстить їм з Віктором і спеціально винесла житловий конфлікт в публічну площину.

Сам Віктор Павлік у публічні перепалки колишньої та теперішньої дружин не вступає і жодним чином не коментував житловий конфлікт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#віктор #павлік #конфлікт #житло #квартира #катерина #дружина #гроші

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Антін
18 жовтня, 21:45
Та ні, ви подали лише Частину інформації. Там справа така, що чувак їй віддав квартиру яку сам і виплачує, по сьогодні. Не знаю по якій причині, але більше не може платити і пропонує їй викупити квартиру за 100 тисяч зелених. Не знаю що там за квартира, але за 100 тисяч то дуже непогана компенсація. Можна купити дві, в новобудові з ремонтом, в одній жити, іншу здавати - і горя не знати!!
Останні новини
Оголошення
live comments feed...