• Головна
  • "Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
13:01, 19 жовтня

"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам

"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам

Масштабне поширення в Україні штаму "Дельта" наближає пік хвилі епідемії, котру передбачають ближче до кінця жовтня. Цей штам викликає неприхований жах у медиків, адже агресивно атакує організм людини, змушуючи потерпати від надзвичайно підступних симптомів.

Лікарка-інфекціоністка консультативно-діагностичної поліклініки Житомирської обласної клінічної лікарні Ольга Сахневич розповіла про цю небезпеку.

Як інформує "Molbuk", за словами фахівчині, швидкість поширення цього штаму значно вища, ніж у перших варіантів захворювання.

Інфікований штамом "Дельта" може під час спілкування заразити від 9 до 11 осіб. Хворі з іншими штамами коронавірусу раніше могли інфікувати в середньому 2 осіб.

"Цей штам коронавірусу відрізняється від інших тим, що його швидкість поширення значно вище, ніж була у першого "китайського" штаму.

Якщо раніше одна хвора людина при спілкуванні могла заразити коронавірусом до 1,5 - 2 осіб, то при штамі "Дельта" - вже 9-11 осіб", - зазначила Сахневич. -"Така швидкість його поширення пов'язана з тим, що рушійною силою передачі коронавірусу будуть якраз діти та підлітки.

Щорічно на початку епідсезону, коли йде підйом захворюваності респіраторними захворюваннями й грипом, ми спостерігаємо, що першими хворіють діти. Вони захворіли, принесли хворобу в сім'ю, а потім у другій хвилі у нас хворіють дорослі".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Дельта #симптоми #поширення #захворювання
Останні новини
Оголошення
live comments feed...