• Головна
  • "Цей бардак пора припиняти": у Тернополі в барах виявили невакцинованих і серед працівників, і серед відвідувачів
14:28, 5 листопада 2021 р.

"Цей бардак пора припиняти": у Тернополі в барах виявили невакцинованих і серед працівників, і серед відвідувачів

"Цей бардак пора припиняти": у Тернополі в барах виявили невакцинованих і серед працівників, і серед відвідувачів

Під час вчорашнього рейду по закладах харчування Тернополя правоохоронці склали 20 протоколів. 2 з них – на відвідувачів, які не мали вакцинації. Також зафіксовано чимало випадків, коли невакцинованими були працівники закладів.

«Загалом ми перевірили 530 об’єктів. Через кілька днів зробимо повторний рейд, перевіримо, чи тих невакцинованих відсторонили тимчасово від роботи. Зрозуміло, що можна за тиждень багато такий протоколів наскладати. Але тероризувати ніхто не буде. Закликаємо керівників закладів до відповідальності. Бо поліцейський не буде стояти на вході і забороняти заходити невакцинованим, для цього є адміністрація закладу. І вони зацікавлені забезпечити чинні вимоги, бо штрафи – чималі», – зауважив начальник обласного управління поліції Олександр Богомол.

Усі складені протоколи скеровані до суду, який і визначить суму покарання для виявлених порушників. Протоколи почали складати в останні 3 дні, до цього правоохоронці приходили з усними попередженнями.

Також Богомол повідомив, що невдовзі поліцейські мають намір зробити оперативну закупку довідок про начебто пройдену вакцинацію, які, як масово говорять у місті, можна придбати у недобросовісних лікарів без реального проходження імунізації.

«Цей бардак треба припиняти. Люди, які купляли фальшиві довідки про щеплення чи ПЛР-тест, масово попадаються на кордоні. То вже не буде такого попиту на ці фальшивки. А ось справжні довідки про вакцинацію, які видають невакцинованим, виявити складніше, але спробуємо це зробити оперативним шляхом», – поділився планами керівник обласної поліції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #ковід #вакцинація #рейди #Богомол #штрафи #протоколи

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
123
5 листопада 2021 р., 15:32
ідіть на х. чогось раніше можна було а зараз що змінилося?*
?
5 листопада 2021 р., 16:21
Пане Богомол!!! А під яким № статті Закону про поліцію є написано, що здійснювати подібні перевірки і тим більше штрафувати входить в професійні обов`язки поліцейських? Дуже цікаво, щоб Ви вельмишановний роз’яснили нам публічно Вашу особисту позицію і щодо дотримання Конституції України.
Vitok
7 листопада 2021 р., 16:28
Для мозгів собі вакцинацію проведіть, починаючи з клоуна при владі. Якими дебілами треба бути коли заставляти людей вакцинуватись вакцинами які були розроблені для старого штапму віруса і то яка не захищає повністю і має побічні ефекти і люди від неї тоже вмирали. Для нового мутованого штампу вакцин не має, а наслідки будуть від тих вакцин
Оголошення
live comments feed...