
13:01, 16 листопада 2021 р.
У Тернополі чоловік намагався вистрибнути з дев'ятого поверху

Вчора, 15 листопада, у Тернополі чоловік намагався вистрибнути із вікна.
Про це повідомляє генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини Михайло Джус.
"15 листопада о 15.04 бригада швидкої виїжджала на вул. Петлюри, до 44-річного пацієнта. Зі слів дружини, чоловік намагався вистрибнути з 9-го поверху. Після наданої медичної допомоги пацієнта шпиталізовано у психоневрологічну лікарню", йдеться у повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:16, 11 червня
2
10:04, 18 червня
13:29, 12 червня