• Головна
  • «Лісапетний батальйон» виграв мільйон гривень (відео)
10:00, 2 червня 2013 р.

«Лісапетний батальйон» виграв мільйон гривень (відео)

1 червня на каналі СТБ завершився п'ятий сезон шоу «Україна має талант». На титул народних улюбленців претендували відразу 11 фіналістів: Катерина Соколенко, DUO «Flame», Анастасія Соколова, Максим Чечнєв, Олег Переверзєв, команда «SLS», Дмитро Масюченко, Сергій Євплов, колектив «LightBallance», Олена і Поліна Ніколаєнко, а також колектив «Лісапетний батальйон».

Під час прямого ефіру глядачі пережили чимало хвилюючих моментів. Адже в цей день на сцену вийшли не тільки фіналісти, але й учасники, які найбільше запам'яталися глядачам. Ім'я переможця проекту традиційно оголошували в два етапи. Спершу на сцену запросили першу п'ятірку талантів. Учасником, який набрав найбільшу кількість голосів серед них, став Максим Чечнєв. Цей хлопець запам'ятався глядачам тим, як феєрично він управляється з кубиком Рубика.

Ближче до закінчення вечора на сцену запросили інших фіналістів. Кращим серед них глядачі визнали колектив «Лісапетний батальйон».

І, нарешті, глядачів чекав хвилюючий момент? Кого ж визнають кращими з двох суперфіналістів? Максим Чечнєва або «Лісапетний батальйон» ... Після невеликої паузи чарівна ведуча Оксана Марченко оголосила, що в четвертому сезоні шоу переможці запальні бабусі-вокалістки з колективу «Лісапетний батальйон»!

ce32b436832096335ddf20f877de2d6a

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...