• Головна
  • Роблять майже всі: 10 непомітних звичок, які висмоктують із нас енергію
11:00, 25 листопада

Роблять майже всі: 10 непомітних звичок, які висмоктують із нас енергію

Роблять майже всі: 10 непомітних звичок, які висмоктують із нас енергію

Психологи зазначають, що є звички, які буквально "висмоктують" енергію, залишаючи людей без сил та енергії на весь день.

Науковці з'ясували, що навіть безлад на столі та велика кількість відкритих вікон у браузері можуть втомлювати.

Відповідати на дзвінки одразу
 Психологиня Рена Марфі радить попросити колег та друзів надсилати повідомлення в робочий час, щоб не виснажувати організм зайвими турботами.

Занадто багато вікон в браузері
Науковці вважають, що перемикання з одієї вкладки на іншу створює ілюзію додаткової роботи, що насправді не так. Насправді ж такі користувачі не вникають повноцінно в жодне із завдань, а значить, не можуть бути по-справжньому ефективні.

Горбитися

Лікар Ноїн Сафдар зазначає, що погана постава дає додаткове навантаження на м’язи, суглоби та сухожилля. У результаті тіло затрачає більше енергії, що веде до втоми.

Неправильне дихання
Достатня кількість кисню в крові– шлях до нормально функціонування організму. Неглибоке дихання зменшує кількість кисню, що надходить в організм, а отже, і в кров, органи та клітини. Це може запускати у мозку зв’язки, які призводять до втоми.

Відкладати маленькі задачі на потім
Поступово всі дрібні справи перетворюються на величезний список, від якого паморочиться в голові.Експерти радять виконувати незначні завдання, які не займають більше 5 хвилин, одразу. Таким чином можна позбутися відчуття, що попереду чекає багато роботи.

Не вимкнене світло вночі
Щоб сон буг спокійний та глибокий потрібно позбутися від факторів, які можуть турбувати відпочиваючий організм. Увімкнене світло вночі стримує вироблення мелатоніну і призводить до безсоння та втоми.

Завчасно багато планувати
Психіатр Тайсон Ліппе переконаний, що завчасне планування може як організовувати думки, так і шкодити. Великий список справ на протязі дня викликає відчуття тривоги та страх не встигнути усе вчасно. Краще дописати нові пункти коли попередні вже виконано.

Безлад на робочому столі
Не завжди вистачає часу на те, щоб тримати робоче місце в порядку, проте доктор медицини Ліна Магаві всеж радить витратити 10-15 хвилин в день на прибирання. Це допоможе уникнути хаосу не лише в домі, а й в голові, що створить позитивну атмосферу, у якій мозок не перенапрягатиметься.

Великі перерви між прийомами їжі
Організм отримує енергію з їжу, а точніше – вугливодів. Довга перерва між прийомами їжі може негативно вплинути на загальне самопочуття. Кваліфікований дієтолог Керолайн Лейсі радить їсти кожні п’ять годин, щоб регулярно поповнювати запас енергії та уникнути виснаження.

Занадто емоційні телепередачі
Велика кількість складного та емоційного контенту вимотує та може призвести до ментального виснаження. Краще обмежити кількість надто емоційних фільмів, серіалів та шоу, а натомість розбавити їх більш спокійними та нейтральними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звички #шкідливі #їжа #робота #енергія
Оголошення
live comments feed...