• Головна
  • "Діти зможуть використати ці гроші на освіту": президент анонсував створення "економічного паспорту українця"
14:02, 1 грудня 2021 р.

"Діти зможуть використати ці гроші на освіту": президент анонсував створення "економічного паспорту українця"

"Діти зможуть використати ці гроші на освіту": президент анонсував створення "економічного паспорту українця"

Зовсім скоро в Україні може з'явитись "економічний паспорт українця". Діти після 18 років зможуть використати гроші для здобуття освіти чи придбати власне житло.

Про це повідомив Володимир Зеленський під час виступу у Раді. Президент зазначив, що до 10 грудня внесе до Верховної Ради відповідний законопроєкт.

За словами Володимира Зеленського, завдяки цьому законопроєкту діти, народжені в Україні, отримають власні рахунки, які будуть поповнюватися від коштів, отриманих від користування та видобутку українськими надрами. Витратити ці гроші українські діти зможуть після досягнення повноліття на освіту в Україні чи купівлі власного житла.

"До 10 грудня цього року вперше за всю історію нашої незалежності я вношу законопроєкт про "економічний паспорт українця". Згідно з ним, всі кошти, плата за використання наших українських надр накопичуватиметься на персональних рахунках дітей-громадян України. Після досягнення повноліття наші діти зможуть використати ці гроші для отримання освіти саме в Україні чи купівлі власного житла. Наші олігархи стануть інвесторами наших дітей", - сказав глава держави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#економічний #паспорт #українця #діти #гроші #освіта #житло #українець #рахунок #надра
Останні новини
Оголошення
live comments feed...