• Головна
  • Помилки інвестора-початківця і як їх уникнути. Поради від CARS INVEST
Новини компаній
13:00, 6 грудня 2021 р.

Помилки інвестора-початківця і як їх уникнути. Поради від CARS INVEST

Новини компаній

Навіть досвідчені інвестори можуть робити помилки. Звичайно, наявність досвіду зводить їх до мінімуму, але повністю уникнути навряд чи вийде. Що ж тоді говорити про початківців. Але, все ж таки, як звести невдачі майже до нуля?

  • CARS INVEST (Карс Інвест) – це інвестиції у прибуткові автомобілі. 26% річних у валюті для партнерів цієї компанії – не мрія, а реальність!
  • Засновник – Анатолій Поляков, який лише за кілька років вивів свої таксопарки на перше місце серед усіх парків, які співпрацюють із "UKLON".
Помилки інвестора-початківця і як їх уникнути. Поради від CARS INVEST, фото-1

Інвестиційна компанія CARS INVEST (Карс Інвест) поділилася з нами найчастішими помилками та дала поради, як їх уникати.

Помилка 1. Відсутність чітких інвестиційних цілей.

Якщо ви не знаєте, яка ваша мета, найімовірніше ви її і не досягнете. Це правило працює у всьому та інвестування не виняток. Перед тим як віддавати свої гроші, прорахуйте, що ви отримаєте, за який термін, чи хочете ви й надалі інвестувати, чи вам вистачить одного додаткового джерела доходу. Тільки після того, як ви відповіли для себе на ці питання, починайте діяти.

Помилка 2. Обирати інвестиційну компанію навмання.

Правильний підбір інвестиційної компанії збереже вас від можливих проблем у майбутньому. Як не помилитися? Запитуйте у колег, знайомих. Можливо, хтось уже мав такий досвід, який виявився успішним. Або ж орієнтуйтеся на лідерів ринку. Зробіть вибір на користь тих, хто готовий надати найвигідніші умови та укладати прозорі договори.

CARS INVEST (Карс Інвест) не перший рік на ринку і тому вже встигли здобути відмінну репутацію та сотні позитивних відгуків. Вже 153+ інвестори отримують щомісяця свої відсотки та переконалися у вигідних умовах співпраці.

Помилка 3. Виконувати всю операційну роботу самостійно.

Це похвально, якщо у вас є бажання розібратися у процесах, але братися за все власноруч – не завжди гарна ідея. Для цього є спеціально навчені люди, які все роблять якісно і швидко.

Інвестуючи з (CARS INVEST Карс Інвест), можете бути впевнені, що вам не знадобиться виконувати усю паперову роботу самостійно або додатково витрачати гроші. Пошуком водіїв, ремонтом та технічним обслуговуванням автомобілів, роботою з партнерами та контрагентами повністю займається керуюча компанія за власні кошти.

Помилка 4. Відтягувати початок інвестування.

Люди часто не можуть розпочати інвестування просто тому, що їм не вистачає базових знань про те, з чого і як почати. Аналогічно, періоди бездіяльності часто є результатом млявості або зневіри через попередні втрати. Управління інвестиціями – це дисципліна, яка не є надто складною, але вимагає постійних зусиль і аналізу, щоб бути успішним.

Але не бійтеся зробити перший крок! Це завжди тривожно, але результат вартий того. Якщо є сумніви чи побоювання, просто проконсультуйтеся з обраною компанією. Вам обов'язково нададуть усю інформацію. В CARS INVEST (Карс Інвест) можна отримати пропозицію щодо партнерства та необхідну інформацію всього в кілька кліків на офіційному сайті компанії.

Інвестування – це не так страшно, як здається на перший погляд. А якщо це інвестиції в прибуткові авто з CARS INVEST (Карс Інвест), то взагалі немає підстав для занепокоєнь.

Помилки інвестора-початківця і як їх уникнути. Поради від CARS INVEST, фото-2

CARS INVEST (Карс Інвест) сьогодні це:

  • 500 000 $ власних коштів в обороті;
  • 1 500 000 $ залучених коштів у обороті;
  • 100 роздрібних та професійних інвесторів; 
  • 6 філій по всій Україні;
  • Таксопарк, що налічує понад 150 автомобілів бізнес-класу.

Зробіть свій автомобіль не просто засобом пересування, а й джерелом додаткового доходу! Пам'ятайте, тільки сміливим підкоряється висота. Почніть робити хоч щось уже сьогодні та вже дуже скоро ви помітите, як змінилося ваше життя.

Наші контакти:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Куди краще інвестувати #Що таке інвестування #Інвестування в Україні #Інвестування #інвестиції #CARS INVEST #Карс Інвест #Інвестування у прибуткові автомобілі #Інвестування у автомобілі
Останні новини
Оголошення
live comments feed...