У мера Тернополя – новий заступник

Керуючого справами міської ради Олександра Степанюка сьогодні виключили зі складу виконкому на сесії міської ради у зв’язку із звільненням з посади.

Як пояснив міський голова Сергій Надал, Степанюк вирішив зайнятися своєю попередньою роботою і зосередитися на юридичній практиці.

Замість нього заступником міського голови, керуючим справами призначили Василя Хомінця.  До цього він займав посаду начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів міської ради.

Нагадаємо, що Хомінець також є депутатом обласної ради і його кандидатуру «Свобода» висувала на посаду голови облради, однак для цього в обласному депутатському корпусі забракло голосів.

Призначення Василя Хомінця заступником мера може свідчити про чергові тактичні пошуки і ходи в негласному протистоянні екс-голови облради Олексія Кайди та Сергія Надала.

За призначення Хомінця проголосували 42 депутати. При цьому питань йому, як це прийнято при призначенні особи на керівну посаду, депутати вирішили не задавати.

Зазначимо, що в попередні роки команду Сергія Надала покинули вже два заступники: Петро Ландяк та Богдан Бойко, причому відхід першого був найбільш гучним. Ландяк, склавши свої повноваження заступника мера з питань ЖКГ, заявив про те, що був чужим в команді «свободівців» і що йому ставили палки в колеса. Зараз Петро Ландяк перебуває в опозиції до мера і його команди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі