• Головна
  • "Це не призов чи мобілізація": військовий комісар пояснив,коли і для чого забиратимуть українок до армії
17:12, 28 грудня 2021 р.

"Це не призов чи мобілізація": військовий комісар пояснив,коли і для чого забиратимуть українок до армії

"Це не призов чи мобілізація": військовий комісар пояснив,коли і для чого забиратимуть українок до армії

Військовий облік жінок – це не призов і не мобілізація, а необхідність з'ясувати, які спеціалісти є в країні та можуть у крайньому разі залучатись до оборони держави.

Про це заявив військовий комісар Київського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Валерій Куценко, пише "Укрінформ".
"Будь-який облік ресурсів держави важливий для розуміння потенціалу, тобто які спеціалісти є в країні та можуть у крайньому разі залучатись до оборони держави", - підкреслив він.За словами Куценка, українських жінок і раніше брали на військовий облік — наприклад, тих, хто здобував медичні спеціальності.
"Але оскільки ці правила обліку не змінювались, на відміну від освітніх правил, то навіть і це з певного моменту "забуксувало", коли частина спеціальностей не охоплювалась правилами військових", - додав він.Водночас військовий комісар заявив, що після введення в дію наказу міністра оборони № 313 облік не стає чимось новим, а залишається виключно обліком.

"Це не призов чи мобілізація. Зараз у ЗМІ дуже багато маніпуляцій та перекручувань — ніби нові правила означають, що жінок заберуть в армію. Звичайно, ми завжди раді і жінкам, і чоловікам, які бажають доєднатись до лав Збройних сил за контрактом. Але, повторюємо, в цьому випадку йдеться лише про облік, а не про призов чи будь-яку іншу обов’язкову форму залучення жінок до армії", - наголосив Куценко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військові #облік #жінки #мобілізація #комісаріат
ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...