• Головна
  • Про основні податкові нововведення 2022 року можна запитати під час онлайн спілкування
18:38, 28 грудня 2021 р.
12

Про основні податкові нововведення 2022 року можна запитати під час онлайн спілкування

Про основні податкові нововведення 2022 року можна запитати під час онлайн спілкування

Головне управління ДПС у Тернопільській області спільно з інформаційним порталом 0352.ua продовжує цикл Інтернет-конференцій з питань роз'яснення основних положень Податкового кодексу України та інформування про діяльність Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Зокрема, 29 грудня з 11.00 до 12.00 год. триватиме Інтернет-конференція на тему «Податкові новації-2022 для бізнесу» за участю начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайла Яцини.

Сектор інформаційної взаємодії

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДФС #податкова #оподаткування

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Михайло Яцина
29 грудня 2021 р., 11:01
Доброго дня усім учасникам інтернет-конференції. Спробую відповісти на усі запитання, що вас цікавлять.
Зварич Мирося
29 грудня 2021 р., 11:02
Цікавить чи часом не оподаткують потім ту тисячу яку дають вакцинованим?
Михайло Яцина
29 грудня 2021 р., 11:08
Дякую за слушне запитання. І одразу заспокою: допомога, яка виплачується в рамках Програми «єПідтримка», не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та військовим збором. Оскільки виплата допомоги здійснюється в рамках бюджетної програми «єПідтримка», а також за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік, то сума такої допомоги не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків, тобто не оподатковується податком на доходи фізичних осіб відповідно до підпункту 165.1.1 пункту 165.1 статті 165 Кодексу і військовим збором згідно з підпунктом 1.7 пункту 161 підрозділу 10 розділу ХХ «Прикінцеві положення» Кодексу.
@макс99
29 грудня 2021 р., 11:12
Мав недавно скандал, бо купляв товар через інтернет. То чуть не попав на гроші. Ніякого чеку. А товар бракований. Як себе захистити?
Михайло Яцина
29 грудня 2021 р., 11:17
Дякую за запитання. Знаєте, дуже часто на адресу ДПС надходять скарги громадян щодо порушень порядку проведення розрахунків при продажу технічно складних побутових товарів. Тому ми закликаємо громадян вимагати від продавців фіскальні чеки та уникати оплати на карткові рахунки фізосіб. При продажу товарів покупці погоджуються на переказ коштів зі свого карткового рахунку на картковий рахунок фізичної особи, а не на рахунок фізичної особи – підприємця. Здебільшого продавці, які використовують таку схему продажу, не зареєстровані суб'єктами господарювання у встановленому порядку. При цьому покупець не отримує фіскальний чек, втрачає гарантію на товар та й взагалі ризикує не отримати його. Водночас таке явище негативно впливає на стан наповнення державного бюджету. Тож моя вам порада: уникайте пропозицій продавців щодо оплати товарів на карткові рахунки фізичних осіб та вимагайте від продавців фіскальні чеки при купівлі товарів. Фіскальний чек – це запорука отримання якісного, безпечного та сертифікованого товару, виконання продавцем гарантійних зобов’язань, а також сплати усіх належних податків до державної скарбниці.
ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...