• Головна
  • Тернополяни матимуть можливість підвищити свій рівень розмовної англійської мови
13:02, 10 червня 2013 р.

Тернополяни матимуть можливість підвищити свій рівень розмовної англійської мови

З 27 травня по 17 липня у Тернополі в рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця» пройде мовний проект “Language School”, організатором якого є міжнародна молодіжна організація AIESEC.

Освітньо-пізнавальний проект “Language School” є однією з найкращих можливостей підвищити свій рівень розмовної англійської, знайти нових друзів з різних країн і просто гарно та весело провести час.

Даний проект проводиться в Тернополі не вперше, проте цього разу формат занять дещо змінений. “Language School” у цьому році запланована у формі дискусійного клубу, де учасники будуть мати можливість спілкуватися зі стажерами з Сінгапуру та Індії на різні теми: культура, спорт, права людей, захист навколишнього середовища та багато інших.

Волонтери обговорюватимуть важливі питання, тим самим не тільки підвищуючи мовний рівень учасників, але і змушуючи їх замислитись про проблеми сьогодення та способи їхнього вирішення. Головною перевагою і нашим орієнтиром є те, що учасники отримують можливість висловити власну думку англійською мовою! Це унікальна можливість розвивати свій рівень іноземної мови не у стінах класу чи аудиторії, не під час нудних занять чи лекцій, а в умовах живого спілкування з носіями мови, навчаючись ще й отримувати багато позитивних емоцій.

В рамках проекту заплановано 10 занять, а також Фестиваль культур, квест-гра та ще багато цікавих заходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...