• Головна
  • Підстрелив косулю: на Тернопільщині спіймали браконьєра (ФОТО)
16:01, 11 січня 2022 р.

Підстрелив косулю: на Тернопільщині спіймали браконьєра (ФОТО)

Підстрелив косулю: на Тернопільщині спіймали браконьєра (ФОТО)

9 січня, рейдова група ДП "Бережанське лісомисливське господарство" в мисливських угіддях підприємства впіймала браконьєра. Чоловік підстредив косулю.

Про це повідомляють на Facebook-cторінці "Тернопільське обласне управління лісового та мисливського господарства".
"Чоловік без належного на те дозволу (ліцензії на право добування) у заборонений час та в недозволеному місці відстріляв козулю європейську. Лісовою охороною на місце події була викликана оперативна група поліції для з’ясування обставин, про що відповідно складено адміністративний протокол", – йдеться у дописі.

Представники ДП «Бережанське лісомисливське господарство» оформили відповідні документи та передали до суду для притягнення затриманої особи до відповідальності та відшкодування збитків завданих господарству.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#браконьєр #косуля #постріл #полювання #лісове #господарство

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Яна
12 січня 2022 р., 07:38
Жалко тваринку. 😭 Посадити браконьера за жорстоке поводження з тваринами!!!!
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...