• Головна
  • "Її сила волі вражає": жінка, яка народилася без рук, сама виховує двох дітей (ВІДЕО)
09:45, 13 січня 2022 р.

"Її сила волі вражає": жінка, яка народилася без рук, сама виховує двох дітей (ВІДЕО)

"Її сила волі вражає": жінка, яка народилася без рук, сама виховує двох дітей (ВІДЕО)

У селі Залісці, що на Тернопільщині живе Віра Омельчук. Жінка народилася без обох рук, але попри це, справляється по господарству, тримає 40 соток городу, сама робить усю хатню роботу і виховує двох дітей.

Про мешканку Тернопільщи розповіли на сайті "Кентуру плюс".
Коли народилась Вері, перші три доби її навіть не показували метрв, аби не шокувати. Потім принесли у пелюшках. Коли Антоніна Омельчук, матір Віри,  розпеленала дитину – була шокована.
У дівчинки не спостерігалося навіть натяку на руки чи плечові суглоби. Одна ніжка була коротшою за іншу. Лікарі переконували матір залишити дитину у будинку маляти, але та не погодилася.
"Вони мені казали: віддайте дитину. Кажу ні. Чоловік приїхав, теж каже — ні. Що є, те буде. Забираємо додому. Ми мусимо змиритися з тим, що Господь дав", - розповідає матір.
Віра проявила неабияку силу духу. Вона почала вишивати ногами, а потім навчилася робити у такий спосіб макіяж. І цим зараз заробляє на життя. Вона вийшла заміж і народила двох діточок, проте чоловік покинув їх. А Віра, не зважаючи на душевний біль, продовжувала виховувати їх сама попри відсутність обох рук і катастрофічну нестачу грошей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#жінка #руки #плечі #діти #сила #макіяж
Оголошення
live comments feed...