• Головна
  • "Станеш іще кращим": президент Зеленський покликав Андрія Шевченка працювати в Україну після звільнення з "Дженоа" (ФОТО)
11:45, 16 січня 2022 р.

"Станеш іще кращим": президент Зеленський покликав Андрія Шевченка працювати в Україну після звільнення з "Дженоа" (ФОТО)

"Станеш іще кращим": президент Зеленський покликав Андрія Шевченка працювати в Україну після звільнення з "Дженоа" (ФОТО)

Президент України Володимир Зеленський підтримав українського тренера після звільнення його з ФК "Дженоа".

Слова підтривки Володимир Зеленський написав на своїй Facebook-cторінці і запропонував Андрію Шевченку повертатись в Україну.
Президент Зеленський зазначив, що не тільки вся Україна, а й Європа знає про тренерські здібності Андрія Шевченка, натякаючи на успіхи національної збірної Євро-2020. Також Володимир Зеленський закликав українського тренера приїжджати на батьківщину.
"Андрій Миколайович, Шева. Не лише вся наша країна, а й уся Європа знає, на яку гру здатна команда під твоїм керівництвом. Тому нехай це буде лише «перший клубний млинець нанівець» на початку великої кар'єри великого тренера. Віримо – не зламаєшся, знаємо, що станеш іще кращим! І головне. Найсильніше тебе люблять в Україні. Тому повертайся працювати додому…", - повідомив він.

"Станеш іще кращим": президент Зеленський покликав Андрія Шевченка працювати в Україну після звільнення з "Дженоа" (ФОТО), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зеленський #шевенко #андрій #тренер #збірна #звільнення #запрошення #президент #футболіст
Останні новини
Оголошення
live comments feed...