У тернопільських маршрутках почала працювати комісія міськради, яка перевіряє якість надання послуг

10 червня у тернопільських маршрутках почала працювати комісія, яка перевіряє якість надання послуг у громадському транспорті. За 10 червня комісія склала понад 120 актів. Акт складається у будь-якому випадку як у разі виявлення порушень, так і у випадку їхньої відсутності.

За словами начальника управління транспорту, комунікації та зв'язку міськради Ігоря Мединського, є розпорядження міського голови Тернополя  щодо створення робочої групи,  в яку входить понад 30 чоловік – серед них є службовці, контролери та інші особи. Перевірка здійснюватиметься протягом  місяця – до сьомого липня.

“Здійснюється контроль щодо дотримання договірних умов – видача квитка, некуріння, не розмови по-мобільному, санітарний стан автобуса і носіння водієм уніформи. Всі ці речі перевіряються і складається акт”.

– З вчорашнього дня комісія приступила до роботи. Комісія розділена на 5-6  мобільних груп, в які входять обов’язково муніципальний інспектор, обов’язково депутат міської ради, обов’язково контролер, хтось і з працівників управління транспорту. Зрозуміло, що ми хочемо  навчити водія виконувати свої обов’язки, які чітко розписані у правилах надання послуг громадських пасажирським транспортом. Ми цього обов’язково досягнемо. Вчора мали 4 мобільні групи і склали понад 120 актів. Акт складається, якщо є недолік, якщо усе гаразд теж – акт. Обов’язково підписується уся комісія. Не знаю, чи до ідеального стану це все приведемо, але до позитивного обов’язково, - зазначив Ігор Мединський.  

Долучитися до перевірки громадського транспорту можуть і пасажири. Тернополяни можуть здійснити це у телефонному режимі. Для цього потрібно подзвонити за номерами 15 80, 52 15 14 і проінформувати про порушення, або поділитися побажаннями про те, що варто змінити чи покращити в роботі надання послуг громадським пасажирським транспортом Тернополя.

Тамта ҐУҐУШВІЛІ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі