Сотні тернополян чекають своєї черги, аби зареєструвати свою дитину у дитсадок (фото, відео)

Сотні батьків чекають своєї черги у 35-му кабінеті міськуправління освіти і науки, аби зареєструвати свою дитину у дитсадок. Черга туди — за записами. Однак “віп-персони” проходять без них, скаржаться батьки. Але щоб дитину взяли в садок, реєстрації замало, додають тернополяни.

- Ми стоїмо вже дві години, а ще 150-ті в списку. У тісному коридорі — купа людей, дуже жарко. Черга, щоправда, просувається швидко, вже зареєструвались за цей час більше ста людей. Але невже не можна зробити запис почерговим, а не збирати всіх батьків в один день, - говорить тернополянка Тетяна Столярчук. - Також у чергу під дверима записують, кожен має свій номер. Але дехто проходить і без запису. Це ж у нас звичні речі.

Вперше почали цього разу записувати дітей в дошкільні заклади за електронною системою. Та люди не вірять, що це зробить процес оформлення дитини в садок прозорішим, пише 20 хвилин.

- Якщо навіть під час реєстрації віп-батьки проходять без запису, то що говорити про сам прийом у заклад, - каже тернополянин Богдан Гринчишин. - Наші друзі, діти яких ходять в дитсадок, радять піти після реєстрації до завідуючої з грошима. Бо інакше списки списками, а місця може не знайтись. Думаю, і при електронній системі нічого не зміниться. Якби ще б можна було реєструватись з дому, то хоча б не було оцих виснажливих черг.

Ажіотаж через оформлення в садок можна пояснити першим днем реєстрації, запевняє начальник управління освіти та науки тернопільської міськради Ольга Похиляк. Триматиме запис в дитсадки з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.15.

- Сьогодні перший день, люди масово поспішили реєструвати дітей. Тому й здається, що все так складно, - продовжує пані Похиляк. - Насправді проходить реєстарція чітко і справедливо, наші працівники також стоять у чергах. Окрім того, електронна система реєстрації зробить прийом дітей справедливим. Адже вводять зараз у базу номер дитини і під цим номером не вдасться поставити інше прізвище. Тому батьки можуть уже не хвилюватись, що після них хтось прийде і займе місце їхньої дитини.

5

 

6

 

7

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі