• Головна
  • "Дитячих ілюзій немає": президент Зеленський вкотре звернувся до українців (ВІДЕО)
12:01, 26 січня

"Дитячих ілюзій немає": президент Зеленський вкотре звернувся до українців (ВІДЕО)

"Дитячих ілюзій немає": президент Зеленський вкотре звернувся до українців (ВІДЕО)

Володимир Зеленський виступив з новим відеозверненням до українців. Президент запевнив, що ситуація в країні і на Донбасі "досить спокійна", незважаючи на деякі обстріли і порушення режиму припинення вогню.

Відеозапис з'явився на офіційній Facebook-сторінці Володимира Зеленського.
Президент закликає українців не вірити фейкам.
"Мисліть критично, логічно і позитивно. І які б новини за весь цей день ви прочитали, побачили і почули, завершуйте його, знаючи головне: в режимі 24/7 ми робимо і зробимо все, щоб вам було мирно, тепло, ситно. І щоб всі ви були здоровими!", - зазначив Зеленський.

Гарант запевнив, що ситуація в країні і на Донбасі "досить спокійна", а найважливішим досягненням він вважає, що немає поранених і загиблих.
Окрім цього, Володимир Зеленський вкотре закликав українців не вірити чуткам та поширювати фейки. Президент закликає "вірити Україні і не боятися Інтернету".

Також він нагадав про майбутню зустріч радників "нормандського формату", яка пройде вже сьогодні, 26 січня. Президент каже, що влада працює над якнайшвидшим проведенням зустрічі для того, щоб швидше настав мир в Україні.
Разом з тим він заявляє, що ні ілюзій, ні рожевих окулярів немає. Однак існує "надія, спокій, витримка і робота 24 на 7. А значить буде результат. А значить буде і мир".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#президент #звернення #українці #заклик #фейк #війна
Останні новини
Оголошення
live comments feed...