• Головна
  • Поліцейський з Тернопільщини здобув першість на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО)
19:00, 7 лютого 2022 р.

Поліцейський з Тернопільщини здобув першість на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО)

Поліцейський з Тернопільщини здобув першість на змаганнях з пауерліфтингу (ФОТО)

Перше місце на 2 Міжнародному кубку GSF з пауерліфтингу та силових дисциплін здобув працівник роти поліції особливого призначення Тернопільщини Володимир Мартинюк. Він переміг у відкритій віковій категорії серед спортсменів до 100 кілограм.

Про це повідомляють на офіційному сайті Національної поліції.
Змагання відбувалися 6 лютого у Хмельницькому.За звання найкращих та найсильніших боролися 72 спортсменів зі всієї України. Володимир Мартинюк виборов першість, піднявши штангу на біцепс вагою в 72,5 кілограм. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перемога #поліцейський #змагання #спортсмен
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
В магазинах продають сіль, яка знищує закрутки: експерти пояснили, як не помилитися з вибором
Мороз, хуртовина і снігопад вдеруться в ці регіони України, вдарить холод і крижаний дощ: такого похолодання ніхто не чекав
Оголошення