• Головна
  • Поліцію у Тернополі перевели на посилений режим несення служби
18:29, 14 лютого 2022 р.

Поліцію у Тернополі перевели на посилений режим несення служби

Поліцію у Тернополі перевели на посилений режим несення служби

Через загрозу розв’язання бойових дій. З 14 по 19 лютого 2022 року особовий склад поліції перевели на посилений режим несення служби.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Нацполіції України.

На вулицях збільшать кількість патрулів. Також правоохоронці розгорнуть додаткові ситуаційні центри для цілодобового моніторингу оперативної обстановки в країні. Поліцейські візьмуть під охорону об’єктів критичної інфраструктури, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція #посилений #режим #роботи

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Які дитячі табори працюють у Тернополі цього літа та як туди записатися
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...