• Головна
  • "Вірус проявив страшну підступність, бактерії у тілі інфікованих починають знищення органів": лікар про штам "Омікрон"
15:27, 16 лютого 2022 р.

"Вірус проявив страшну підступність, бактерії у тілі інфікованих починають знищення органів": лікар про штам "Омікрон"

"Вірус проявив страшну підступність, бактерії у тілі інфікованих починають знищення органів": лікар про штам "Омікрон"

Штам "Омікрон" з величезною швидкістю поширюється Україною та світом, масово вражаючи тих, хто вже раніше потерпав через недугу, спричинену коронавірусом. Медики рекомендують обов'язково запастися пульсоксиметрами та активно робити заміри з 6-7 дня хвороби, коли до самого вірусу може додатися бактеріологічна інфекція. Вірус пробиває природній імунітет, а в тих, хто нездужає вперше, викликає шалені симптоми і жахливі ускладнення. Імунітет під дією вірусу робиться настільки слабким, що не може боротися із бактеріями, які вже знаходяться в організмі. Наступний крок розвитку хвороби - це жахливий цитокіновий шторм, який при несвоєчасній діагностиці може обернутися страшною трагедією.

Лікар Тарас Жиравецький на своєму каналі в мережі YouTube розповів про поточний стан справ із поширенням штаму "Омікрон".

Медик спостерігає падіння нових випадків вірусу в світі, що може вказувати на початок завершення пандемії. Однак в Україні спостерігається величезну кількість інфікованих, які вже раніше нездужали через недугу, спричинену іншими штамами вірусу, що вказує на здатність штаму "Омікрон" пробивати природний імунітет.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Штам #Омікрон #симптоми #лікарі
Останні новини
ТОП новини
"В Україні ніхто не чекав такої зміни погоди, прогноз приголомшив навіть синоптиків": чи буде мороз у -23 градуси і снігопад
"Чоловіків відправлять у ТЦК масово за новим способом, цих людей призвуть прямо з 1 березня": відстрочка і мобілізація
"В Україні видаватимуть тимчасові посвідчення замість паспортів": що відбувається і кого це стосується?
"Потужний холод пре в Україну, лютий снігопад накриє цю область": де буде мороз у -22 градуси та дощ?
Оголошення
live comments feed...