• Головна
  • У Чорнобильській зоні зафіксували збільшення радіації
09:27, 25 лютого 2022 р.

У Чорнобильській зоні зафіксували збільшення радіації

У Чорнобильській зоні зафіксували збільшення радіації

Внаслідок окупації та бойових дій встановити причини зміни показників радіаційного фону у зоні відчуження наразі неможливо.

У Чорнобильській зоні, де перебувають російські окупанти, зафіксовано збільшення радіації. Про це повідомляє Державна інспекція ядерного регулювання України.

"Дані з Автоматизованої системи радіаційного контролю зони відчуження, які доступні в режимі онлайн, свідчать про перевищення контрольних рівнів потужності дози гамма-випромінювання (червоні точки) на значній частині пунктів спостережень. Внаслідок окупації та бойових дій встановити причини зміни показників радіаційного фону у зоні відчуження наразі неможливо", - йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чорнобиль радіація
ТОП новини
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"70-річним пенсіонерам сильно підвищать виплати, попереду добряче зростання пенсій": названо єдину умову
Оголошення