Один з райцентрів Тернопільщини може перетворитися на духовну столицю євреїв (фото)

Вчора, 17 червня, голова Чортківської райдержадміністрації Степан Кобіс очолив комісію, яка побувала в приміщенні синагоги, де перебуває Центр науково-технічної творчості та дозвілля учнівської молоді.

«Оскільки приміщення в аварійному стані та потребує капітального ремонту: протікає дах в багатьох місцях, обвалилась стеля та балки в місцях протікання, не працює система опалення із-за пошкоджених труб теплотраси, потребують заміни вікна, яким уже понад 100 років, потребують часткової заміни каналізаційні труби та труби водопостачання, подальші заняття в Центрі не можуть мати місця.

Аварійна споруда несе небезпеку для здоров’я та життя дітей», – звернувся до колективу Центру голова Чортківської РДА С.Кобіс. «У зв’язку із незадовільним станом приміщення колишньої синагоги, в якій розташований Чортківський районний комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості та дозвілля учнівської молоді», з метою недопущення нещасних випадків, на засіданні сесії Чортківської районної ради було прийнято рішення забезпечити вирішення питання перенесення Чортківського районного комунального закладу у приміщення ЗОШ району з нового навчального 2013-2014 навчального року і ми виконаємо це рішення, тому що в таких умовах не можуть займатися діти. Запах цвілі, який повсюди в навчальних кабінетах, крім дискомфорту, може викликати різке погіршення самопочуття, захворювання. Ми, як влада, не можемо допустити, щоб діти кожного дня ставали заручниками несприятливих умов для навчання… Керівники ЗОШ міста готові прийняти гуртківців з Центру та надати їм необхідні умови для занять», – запевнив голова Чортківської РДА.

sinahoha1

 

sinahoha2

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі