• Головна
  • Неймовірно пишаємося нашими Героями, силою і міццю нашої України!
20:48, 27 лютого

Неймовірно пишаємося нашими Героями, силою і міццю нашої України!

Неймовірно пишаємося нашими Героями, силою і міццю нашої України!

Уже зовсім скоро настане той день, коли ми, українці, зберемося всі за родинним столом у мирній, незалежній і вільній Україні.

Усі: наші військові, силовики, рятувальники, добровольці, медики, жителі міст та сіл, які охоче допомагають встановлювати кількість та місця розташування ворожої техніки, готові на все заради вільного майбутнього українського народу.

Перемога буде за нами, бо правда на боці України. Із нами Бог, нас підтримує ввесь світ. І скільки б не говорило кремлівське помело, Україна – держава з багатою, давньою і унікальною історією, яка зародилася вже тоді, коли московія заростала густими хащами на забутих Богом болотах. Ми – нащадки славетного князя Олега, сміливого Святослава, Великого Володимира та Мудрого Ярослава, ми нащадки вільних козаків, які нещадно різали московських окупантів. Сміливість, відвага, наполегливість і стійкість тече у наших жилах!

Ми пам’ятаємо та шануємо наших побратимів, Героїв, які віддали своє життя за нашу свободу. Нам ніколи не пробачити російських нацистів, які за вказівкою диктатора, безжалісно спланували масові вбивства українців на нашій землі. Вони хочуть відібрати не лише життя, а й нашу ідентичність, унікальність, історію, культуру. Та завдяки вам, наші Герої, путінський план«блискавичного бліцкригу» із тріском провалився, а військові РФ, замучені й голодні, зі сльозами на очах просять пробачення за те, чого пробачити неможливо!

Україна, сильна і незалежна, славетна і єдина наша держава, вистоїть перед експансією ворога. Слава Україні! Слава Героям! А ворогам – смерть! Так було, є і буде!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#герої #повага #гордість
live comments feed...