• Головна
  • У Тернополі майже 500 дітей отримує опікові травми через неуважність батьків
11:36, 19 червня 2013 р.

У Тернополі майже 500 дітей отримує опікові травми через неуважність батьків

Опіки кип'ятком продовжують реєструвати медики. Щороку у Тернополі майже 500 дітей отримує опікові травми. Майже 80% потерпілих травмуються через неувагу батьків. Лікарі наполегливо радять пильніше наглядати за малими дітьми.

Лікарі відзначають, що останнім часом зменшилась кількість виробничих опікових травм, а от випадки, коли обпікаються діти, трапляються все частіше, передає tv4. Причиною дитячих опіків стає нехтування елементарними правилами. Серед дитячого травматизму опікові травми на другому місці.

- Це діти 12-11 року народження, які тільки почали ходити і тягнуть на себе все, що залишають на столі дорослі. Батьки залишають кружки з чаєм, кавою, і діти так травмуються, - розповідає в.о. завідувача відділення термічної травми та пластичної хірургії лікарні швидкої допомоги Тернополя Ярослав Головатий.

Через необережність на лікарняне ліжко потрапив і пан Іван. Стелячи паркет, чоловік обпік ноги гарячою смолою. Сьогодні потерпілого оперуватимуть.

- Халатність получилась, товариші казали, що давай лий до бензини смолу, і я так зробив, і получився взрив, і та смола мені на ноги. Я дивлюсь, ноги горять, і тоді я вже відбіг, і хлопці якось потеушили, - каже потерпілий Іван Шелестинський.

Крім опіків кип'ятком, лікарі радять пам'ятати про ураження електричним струмом, особливо це стосується дітей. Крім того, медики зареєстрували цього року і два випадки отруєння: ліками та миючими засобами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...