• Головна
  • "Ми не варвари, щоб зараз силою відібрати святиню": керівництво області озвучило свою позицію щодо Почаївської лаври
11:42, 7 березня

"Ми не варвари, щоб зараз силою відібрати святиню": керівництво області озвучило свою позицію щодо Почаївської лаври

"Ми не варвари, щоб зараз силою відібрати святиню": керівництво області озвучило свою позицію щодо Почаївської лаври

Перевірку усіх приїжджих провели у Почаївській лаврі поліцейські.

Як розповів сьогодні під час брифінгу начальник обласного управління поліції Олександр Богомол, зараз на території лаври – чимало біженців.

«Ми мали зустріч з настоятелем, перевірили всіх, хто зараз перебуває на території святині, перевірили всіх прихожан в гуртожитках, бо дуже багато біженців. Довкола лаври розміщені блокпости, перевіряємо всіх прибулих і тих, хто виїздить. Загалом що стосується церкви Московського патріархату. Наразі інформації про те, що щось може зашкодити державі з боку цих релігійних установ, у нас немає. Водночас ми тримаємо ситуацію на контролі», – запевнив Богомол.

Принагідно він закликав усіх, хто матиме інформацію про підготовку провокацій, про людей, які можуть працювати проти України, про підозрілих людей зі зброєю – одразу звертатися в поліцію та СБУ.

Керівники області, у свою чергу, закликають жителів Тернопільщини зберігати спокій і не створювати зараз напруги довкола Почаївської лаври.

«Ми ж не варвари, живемо в цивілізованому світі. Ми не Росія, щоб взяти і щось силою відібрати. Це питання має бути вирішено згідно чинного законодавство», – підкреслив голова ОВА Володмир Труш.

Голова облради Михайло Головко теж закликав «гарячі голови» трохи охолонути.

«Прийняли закон по колаборацію. Відповідно всі ті церкви та партії, які співпрацюють з Москвою, автоматично стають колаборантами. Тому питання з московською церквою вже фактично вирішено. У них немає іншого виходу, як відійти від Москви і перейти на українську сторону. Наша Почаївська лавра належить українському народу. Закликаю всіх зберігати спокій, це питання однозначно, що буде вирішено», – висловив переконання голова облради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Почаївська лавра #УПЦ МП #перевірки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...