У Тернополі діятиме притулок для безпритульних собак

У прямому ефірі УХрадіо 16 червня начальник управління ЖКГ, екології та благоустрою тернопільської міської ради Микола Лесів розповів про стан справ із притулком для безпритульних собак.

-   Позаминулі роки нашим управлінням було вишукано місце для влаштування притулку для бездомних собак, яких, на жаль, в останній час дуже багато з’явилося у місті Тернополі. Нами проведені відповідні роботи, влаштована відповідна кількість вольєрів. Звичайно, на сьогоднішній день роботи незавершені, тому що, від нас це не залежить – не йде фінансування. Практично призупинені роботи через те, що виконані роботи лежать в казні і не проплачуються не по нашій вині. Однак, хочу сказати, щоміським головою поставлена задача – до кінця року ввести даний притулок в дію. Після того будуть належним чином утримуватися ці бездомні тварини, які проходять стерилізацію, - каже начальник управління ЖКГ, екології та благоустрою тернопільської міської ради Микола Лесів

Микола Лесів додав, що з міського бюджету на утримання і стерилізацію виділено по 150 тисяч грн. Роботи проводяться по графіку.

Якщо ви бачите скупчення бездомних тварин, каже Микола Лесів, потрібно викликати бригаду КП «Тернопільської міської шляхово-експлуатаційної дільниці», яке займається локалізацією, стерилізацією та утримують безпритульних тварин, пише Погляд.

- На жаль, так законом передбачено, що ми після проведення стерилізації і відповідного терміну утримання собак випускаємо знову на волю.

Довідка:

КП “Тернопільська міська шляхово-експлуатаційна дільниця”

знаходиться за адресою м.Тернопіль, вул. Тролейбусна, 7А.

Телефон (0352) 435891

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі