У Тернополі триває демонтаж кабелів інтернет-провайдерів

Триває демонтаж кабелів Інтернет-провайдерів у Тернополі. Цим займаються КП “Тернопіль Інтеравіа” та управління ЖКГ. На даний час демонтажники працюють на масиві Східний.

- Вчора, 20 червня, прийшли з ЖКГ і порізали всі кабелі - доІнтернету та до телебачення. Дзвоню до провайдера. Кажуть,що проблему вирішать не раніше 24 червня, - розповідає 20 хвилин мешканець будинку на Бандери, 86 Руслан Михайловський.

Усе через те, що кабелі ідуть по дахах, а це суперечить правилам безпеки. Провайдерів попередньо попереджають. Їм рекомендують зробити демонтаж самим і одразу провести кабелі правильно. Та більшість провайдерів не реагує, тому й доводиться залишати людей без Інтернету, пояснює керівник КП “Тернопіль Інтеравіа” Іван Сороколіт.

- Якщо провайдер просить дати йому декілька днів длявирішення проблеми, ми погоджуємось. - продовжує він. -Також даємо оголошення, де радимо клієнтам дзвонити допровайдерів і запитувати про перепідключення. Ми згідні іти накомпроміс.

Про демонтаж попереджають заздалегідь і провайдерів, імешканців будинків. Тому можна запобігти цій незручній ситуаціїіз різанням кабелів.

- Демонтаж ми проводимо поступово. - розповідає пан Сороколіт. - Почали його ще влітку 2012 року. Перед тимпротягом року попереджали провайдерів і чекали на реакцію зїхньої сторони. Кабелі не можуть іти по дахах, це небезпечно,особливо взимку, коли там намерзає сніг.

Демонтують кабелі у будинках згідно зі списком, який подали вуправлінні ЖКГ. Найближчим часом демонтажники будуть наБандери, 78 та Слівенській, 5. Загалом за червень-липеньпланують демонтувати кабелі приблизно у 70-ти будинках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі