• Головна
  • Виконали гімн України: на ЧАЕС підняли український прапор
12:52, 2 квітня 2022 р.

Виконали гімн України: на ЧАЕС підняли український прапор

Виконали гімн України: на ЧАЕС підняли український прапор

Над ЧАЕС замайорів український прапор. Так, проммайданчику Чорнобильської АЕС підняли синьо-жовтий стяг. Також над нещодавно окупованою атомною станцією пролунав гімн України.

Про це у телеграм повідомила Славутицька міська рада.
"2 квітня об 11:00 оперативний персонал ЧАЕС підняв український прапор над станцією. 59 людей, які працюють на станції та пережили вторгнення окупантів, підняли синьо-жовтий стяг та виконали гімн України. У церемонії підняття прапора взяв участь оперативний персонал станції, який у важких умовах окупації весь цей час забезпечував і продовжує забезпечувати ядерну та радіаційну безпеку об‘єктів ДСП "Чорнобильська АЕС",– повідомили на станції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прапор #чаес #гімн #підняли #зазвучав
Останні новини
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення