Тренер тернопільської «Ниви» Ігор Яворський очолить російський клуб?

Після недавнього відходу з краснодарської «Кубані» Леоніда Кучука посада головного тренера команди як і раніше залишається вакантною.

Замість білоруського фахівця, який пішов в московський «Локомотив»  керівництво російського клубу має намір запросити досвідченого тренера, який має ліцензію категорії «Pro».

За інформацією російських колег, серед кандидатів значиться прізвище 54-річного українця Ігоря Яворського, відомого по роботі в тернопільській «Ниві», івано-франківському «Прикарпатті», запорізькому та донецькому «Металурзі», львівських «Карпатах» і ФК «Львів».

Минулий сезон цей фахівець провів у рідній «Ниві», яку допоміг вивести з другої ліги до першої. Для вирішення завдання підвищення в класі тернополянам спочатку вдалося зайняти друге місце в групі «1», а потім вийти переможцями в стикових поєдинках зі старшим за рангом ФК «Одеса». У першому матчі підопічні Яворського взяли гору в Одесі - 2:0, а в повторному переконливо переграли суперника вдома - 4:1.

У сезоні-1998/99 частину чемпіонату Ігор Яворський провів на тренерському містку донецьких «металургів». Його кандидатура могла опинитися в краснодарському клубі завдяки Олегу Мкртчяну, добре відомому українським уболівальникам по роботі в корпорації «ІСД», яка давно є власником донецького «Металурга». Крім того, нині він є головою ради директорів ФК «Кубань», повідомляє джерело в Краснодарському краї.

“Спорт-Экспресс в Украине”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі