• Головна
  • Кривдник журналістів Вадим Титушко прийняв виклик тернопільського депутата і обіцяє сильно його не бити
17:05, 30 червня 2013 р.

Кривдник журналістів Вадим Титушко прийняв виклик тернопільського депутата і обіцяє сильно його не бити

Десять днів тому депутат тернопільської обласної ради Степан Барна зробив виклик  Вадіку “Румуну”, який під час мітингу опозиції побив журналістку 5-го каналу і фотографа видання “Комерсант”.

Найнятий регіоналами відморозок Вадік “Румун”, вважає що “не сильне” биття жінок є нормою. Прикро, що поки ніхто з українських чоловіків не довів йому зворотнє. Особисто я не збираюсь терпіти цього нахабства. Тому кидаю виклик цій потворі.

Вадік, якщо в тобі ще лишилось щось від чоловіка, то зустрінься зі мною на рингу! Я навчу тебе поважати українських жінок. Чекаю твоєї відповіді!”, – заявив тоді депутат.

29 червня представниця бійця Ксюша Шкода дала відповідь.

"Не уважаемый чел по имени Степан Барна! Дошла до нашего Вадима Титушко инфа, что вы предлагаете ему бой. Поскольку Вадима нет в ФБ, то по его просьбе отписываю я. Значит так, не уважаемый тернопольский депутат от ОПГ “Сволота”! Вадим Титушко принимает вызов. И передаёт вам, во-первых, пожелание: если не знаете ситуацию, не комментируйте. Во-вторых – он ждёт вас в Белой Церкви либо в Киеве (по причине того, что из-за “пятианальных” неуперов он на подписке). Так что, тяните хребетину на Киевщину. Обещал очень вас не бить. Согласен на спаринг в любом стиле. Естественно, без сопровождения “сволоты” и неуперов с телекамерами. Бой тет-а-тет. От себя добавлю: захватите памперсы) Итого, вызов принят! Коль вы, не уважаемый Стэпан Барна, не балабол, милости просим! За свои слова нужно отвечать, или вас этому в Тернополе не учили? Связь с Вадимом Титушко – через меня”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...