• Головна
 • Якісний, надійний та недорогий фільтр грубої очистки для води замовляйте у професійних спеціалістів компанії УКС-ГРУП Україна
Новини компаній
12:20, 18 травня

Якісний, надійний та недорогий фільтр грубої очистки для води замовляйте у професійних спеціалістів компанії УКС-ГРУП Україна

Новини компаній

Фільтр для води, який ще іншими словами називають фільтр грубої очистки води, фільтр сітчатий являється виробом основне призначення якого полягає у очищенні середовища шляхом затримки різноманітних твердих частинок, котрі розчинені бути просто не можуть. Зазначений вид трубопровідної арматури активно використовують з метою очищення води, котра надходить не лише в системи водопостачання міст, але і води, що подається безпосередньо зі свердловини в будинок, в трубопроводах виробничих підприємств.

Прийнято вважати, що навіть в ситуаціях, коли воду було попередньо очищено, пити її не можна оскільки під час подачі її по водопровідних старих трубах вона може бути заново забруднена. Ось тому і використовують такі фільтри грубої очистки.

Якісний, надійний та недорогий фільтр грубої очистки для води замовляйте у професійних спеціалістів компанії УКС-ГРУП Україна, фото-1

Основні характеристики фільтрів

Фільтри відрізняються характерними їм невеликими розмірами. Завдяки своєї вкрай простої будови вони здатні надзвичайно ефективних утримувати відносно великі частинки різноманітного бруду. Зокрема наступні:

 • залишки рослин, котрі почали розкладатися;
 • пісок з водним каменем;
 • мул та навіть шматочки іржі.

Фільтри грубої очистки води є:

 • побутові (різьбові та фланцеві);
 • промислові (грязевики абонентські, фланцеві та різьбові).

По методу монтаж фільтри можуть бути:

 • фланцеві;
 • різьбові.

По матеріалу корпусу та основних деталей фільтри бувають:

 • чавунні;
 • сталеві;
 • нержавіючі;
 • латунні.

*** матеріал фільтруючого елементу (сітки) зазвичай - нержавіюча сталь.

Якісний, надійний та недорогий фільтр грубої очистки для води замовляйте у професійних спеціалістів компанії УКС-ГРУП Україна, фото-2

До слова, завдячуючи цьому сучасному пристрою можна ефективно знизити ризик потрапляння в кран та такі сучасні побутові прилади як бойлери з правильними машинами, газові колонки з посудомийками, бачки унітазів з насосами, гідроакумулятори і не лише різного роду забруднювачів.

Тобто завдяки активному використанню фільтра грубої очистки води можна суттєво продовжити тривалість експлуатації побутових та інших приладів, тим самим суттєво зменшився витрати на їх технічне обслуговування.

Крім того, варто відзначити і те, що фільтр не впливає та не змінює хімічний склад води та її властивості. Він лише збільшує тривалість служби різноманітних апаратів, котрі призначені для очищення води від розчинених домішок. Також вкрай важливо встановлювати зазначений фільтр перед тим обладнанням, котре призначене для очищення гарячої води.

Оскільки фільтри надзвичайно розповсюджені, проблеми із їх придбанням виникнути не повинно.

Де саме придбати якісний та 100% оригінальний фільтр грубої очистки води?

Якісний, надійний та недорогий фільтр грубої очистки для води замовляйте у професійних спеціалістів компанії УКС-ГРУП Україна, фото-3

Якщо ви хочете придбати якісний та оригінальний фільтр грубої очистки води або як його іншими словами називають фільтр сітчастий, тоді обов'язково дослухайтесь до нашої рекомендації. Запрошуємо вас відвідати uks-group.com.ua. Це офіційний інтернет-сайт відомої на території України компанії УКС-ГРУП УКРАЇНА.

В асортименті підприємства є надзвичайно великий перелік фільтрів грубої очистки води та безліч іншої продукції, котра може знадобитися під час облаштування комфортного життя кожного українця. Тому якщо у вас раптом залишилися запитання, обов'язково звертайтеся. Ви можете написати на електронну пошту компанії [email protected] або звернутися сюди використовуючи один із номерів телефонів: (067) 382-05-86, (050) 530-17-92 або ж (044) 344-68-54.

Співробітники компанії залюбки проконсультують кожного свого клієнта та нададуть вичерпні відповіді на цікавлячі їх запитання. Тому ми на всі 100% впевнені у тому, що ви гарантовано залишитеся постійним клієнтом підприємства та будете звертатися сюди ще далеко не один раз, паралельно рекомендуючи компанію своїм друзям, рідним та знайомим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...