• Головна
  • Шойгу запропонував оголосити Суворова "святим": РПЦ вивчає факти чудотворення
13:56, 24 травня 2022 р.

Шойгу запропонував оголосити Суворова "святим": РПЦ вивчає факти чудотворення

Шойгу запропонував оголосити Суворова "святим": РПЦ вивчає факти чудотворення

Міністр оборони росії Сергій Шойгу та кілька громадських організацій запропонували зарахувати до лику святих російського полководця Олександра Суворова.

Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ РФ.
В РПЦ заявили, що зберуть матеріали про його життя та інформацію про наявність чи відсутність фактів чудотворення, адже це обов'язковий критерій для канонізації.

"Ми збиратимемо матеріали…про його життя, можливо, про ті чудеса, які відбувалися, про які ми не знаємо. Коли ми матимемо досить багато матеріалу, ми вже повернемося до цього питання ґрунтовно", - сказав один із єпископів.

Нагадаємо, Олександр Суворов – російський полководець другої половини XVIII століття. Найбільшу славу йому принесли участь у російсько-турецьких війнах, італійській та швейцарській походах. Суворов також брав участь у придушенні повстання Омеляна Пугачова та придушенні польського повстання у 1794 році. У Польщі його звинувачують у жорстокості, зокрема при взятті передмістя Варшави – Праги. Суворов був однією з полководців Російської імперії, ім'я якого прославлялося у Радянському союзі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рпц #святі #шойгу #полководець #суворов #лик_святих #чудотворець
Останні новини
Оголошення
live comments feed...