• Головна
  • 1-3 тисячі гривень на день: оприлюднили зарплати військових ЗСУ
09:04, 26 травня

1-3 тисячі гривень на день: оприлюднили зарплати військових ЗСУ

1-3 тисячі гривень на день: оприлюднили зарплати військових ЗСУ

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів про винагороди для військовослужбовців за те, що ризикують своїм життям на фронті.

За його словами, зараз виплати військовим складаються з двох частин: щомісячне грошове забезпечення і додаткова грошова винагорода, встановлена на період воєнного стану за ініціативою президента. У першій декаді місяця бійці отримують щомісячне грошове забезпечення, у другій — додаткову винагороду, пише НВ.

Додаткова винагорода для військових, не залучених до бойових дій, складає 30 тис. грн, або близько 1 тис. грн на день. Для військових, які беруть участь у боях, додаткову винагороду визначають із розрахунку 100 тисяч гривень на місяць, або близько 3 тисяч гривень на день. Кількість днів, які військовий перебував у бою та виконував бойові завдання, визначають на підставі бойових наказів і розпоряджень, що видаються командуванням різних структур Сил оборони.

 Фото: скриншот відео/Міністерство оборони України/Facebook  Фото: скриншот відео/Міністерство оборони України/Facebook

«Платежі розведено на дві частини, тому що розмір щомісячного грошового забезпечення відомий. Він майже однаковий кожного місяця. Розмір додаткової винагороди за підсумками місяця фінансові служби частин мають підрахувати на підставі бойових наказів», - розповів Резніков.

Як пояснив міністр оборони, що більше днів військовослужбовець провів у бою, то більшу додаткову винагороду він отримає, і щомісяця сума може сильно відрізнятися. За словами Резнікова, розмір виплат може відрізнятися навіть у межах однієї бригади чи батальйону, тому що окремі підрозділи можуть перебувати в бою, а інші — у пункті постійної дислокації та виконувати небойові завдання.

Резніков додав, що з питань грошового забезпечення насамперед потрібно звернутися до командира або його заступника щодо роботи з особовим складом, за необхідності — до фінансової служби частини. Якщо питання не змогли вирішити, можна зателефонувати на гарячу лінію департаменту фінансів Міноборони з питань грошового забезпечення та соцвиплат: 044 271 35 59.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ризик #зарплата #ЗСУ

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...