• Головна
  • Тернополяни пропонують змінити час продажу слабоалкогольних напоїв
10:24, 28 травня 2022 р.

Тернополяни пропонують змінити час продажу слабоалкогольних напоїв

Тернополяни пропонують змінити час продажу слабоалкогольних напоїв

У Тернополі жителі міста просять дозволити продаж слабоалкогольних напоїв та пива під час воєнного стану з 11:00 год до 22:00 год. Таку петицію 24 травня зареєструвала Анастасія Вишневська.

Станом на сьогоді, 28 травня, петиція зібрала 56 підписів.
У тексті петицій авторка зазначає, що такий дозвіл дозволить підтримувати економіку країни і надавати робочі місця.

"Щоб і надалі мати змогу підтримувати економіку країни, зберігати та надавати робочі місця, забезпечувати виробничі потужності та уникнути фактору підняття цін на продукцію під час воєнного стану — прошу збільшити час для продажу слабоалкогольних напоїв та пива, а саме, з 11:00 до 22:00 (На сьогодні —встановлена заборона продажу слабоалкогольних напоїв та пива після 17:00).

В умовах воєнного стану, як і в мирний час, важливо оперувати категоріями економічної доцільності. Обмеження по часу, які встановили на продаж слабоалкогольних напоїв та пива, до 17:00 — не несуть користі, більш того – такі рішення спричиняють шкоду для бізнесів та економіки загалом. Адже час до 17:00 - це робочий час, в який купувати більшість споживачів немає можливості. А втрата планового доходу, згодом змушує звільняти правцівників, або зменшувати заробітну плату, збільшувати ціну на інші товари, щоб компенсувати відсутність надходжень, зменшує сплату податків, а інколи змушує закривати бізнес повністю.До прикладу, інших областях, зокрема, у Львові, Рівному, Хмельницькому, Чернівцях, Луцьку - час продажу продовжили до 20-22 години», - пише у документі Анастасія Вишневська.

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули у міській раді, за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пиво #продаж #слабоалкогольна #тернопіль #петиція #час_продажу
Оголошення
live comments feed...