• Головна
  • Через реорганізацію інституту тернопільські студенти можуть залишитися без дипломів
18:00, 4 липня 2013 р.

Через реорганізацію інституту тернопільські студенти можуть залишитися без дипломів

У зв’язку з реорганізацією Галицького інституту ще у 2011 році виникла хвиля обурення – студенти, які там навчалися, могли залишитися без освіти та дипломів.

Тоді прозвучало компромісне рішення, за яким студентів перевели у інші виші Тернополя, а за їх навчання зобов’язалася платити казна міста.

У зв’язку з реорганізацією Галицького інституту ще у 2011 році виникла хвиля обурення – студенти, які там навчалися, могли залишитися без освіти та дипломів. Тоді прозвучало компромісне рішення, за яким студентів перевели у інші виші Тернополя, а за їх навчання зобов’язалася платити казна міста, пише Погляд. На сайті міської ради за 3 липня ці ж студенти пишуть, що вони можуть і не отримати дипломів. Адже міська рада не перерахувала кошти за останній семестр. Зокрема, мова іде про ТНЕУ.

«Коли, і чи буде взагалі оплачено навчання останнього семестру студентів ТНЕУ, яких перевели із уже не існуючого Галицького інституту? Тим, хто закінчив бакалавра, погрожують не видати дипломи, поки не буде проплати», – йдеться у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...