• Головна
  • Спека відступає: на Тернопільщину йде похолодання
11:14, 4 липня 2022 р.

Спека відступає: на Тернопільщину йде похолодання

Спека відступає: на Тернопільщину йде похолодання

Останній тиждень в Україні був дуже спекотним. 35-градусна спека залишить Тернопільщину у найближчому часі.

Про це повідомили на facebook-сторінці Тернопільського гідрометцентру.

У першій половині тижня на території краю ще буде гаряче, однак, починаючи з середи, через область переміщуватиметься холодний атмосферний фронт, який зумовить зниження температурних показників. 

За даними синоптиків, сьогодні, 4 липня, буде спекотно й без істотних опадів. Вдень повітря прогріється до 27-32º.

Ще теплішим буде вівторок, передають до +33. 5 липня очікують короткочасні дощі та грози.

У середу на Тернопіллі буде хмарно з проясненнями. Також падатимуть дощі, пройдуть грози. Температура знизиться: вночі до 16-21º, вдень до – 19-24º тепла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спека #дощ #спаде #літо #тернопільщина
ТОП новини
"Без цього документа за кордон більше не випустять": для українців зробили важливе оголошення
"Грози, град і шквали до 17–22 м/с": шалений вітер накриє області України, синоптики попереджають про дощ і негоду
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Світло подорожчає на 22% за оновленим тарифом, кожен з українців платитиме за це зі своєї кишені: наближається рішення
Оголошення