• Головна
  • Не обов'язково стояти у чергах: пенсіонери додаткову грошову допомогу можуть отримати у поштових відділеннях
18:00, 27 липня 2022 р.

Не обов'язково стояти у чергах: пенсіонери додаткову грошову допомогу можуть отримати у поштових відділеннях

Не обов'язково стояти у чергах: пенсіонери додаткову грошову допомогу можуть отримати у поштових відділеннях

На Тернопільщині ось уже кілька днів під відділеннями банків вишикувались довжилезні черги. Усе через те, що незахищені верстви населення бажають оформити матеріальну допомогу. Проте, не обов'язково стояти у довжилезних чергах, аби відкрити банківський рахунок, отримати грошову допомогу від міжнародних організацій в межах проєкту єДопомога можна у відділеннях Укрпошти.

Щоб отримати допомогу, потрібно зареєструватися на платформі "єДопомога". При тому, не обов’язково мати банківський рахунок.

"При заповненні заяви на сайті потрібно просто вказати про відсутність IBAN і за умови прийняття рішення міжнародною організацією пенсіонери отримають свої грошові кошти у відділеннях Укрпошти", – повідомляють в "Укрпошті".

Зокрема, у межах проєкту від міжнародних організацій допомогу можуть отримати пенсіонери, а також українці, які перебувають на окупованих, деокупованих або територіях, де проходять активні бойові дії, вразливі категорії, до яких входять внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю, батько чи мати, що самотужки виховують малолітню дитину.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пошта #відділення #банк #міжнародна_допомога #війна #є_допомога #укрпошта #рахунок

Коментарі

ТОП новини
"З 1 липня ТЦК почне шукати по всіх закапелках, не чіпатимуть тільки чоловіків з трьома рисами": повістки і мобілізація
"Брали шалені гроші": на Тернопільщині викрито працівників ТЦК, які злочинно оформлювали непридатність до служби
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
Похолодання та дощі насуваються на цілі регіони, люта злива заллє міста на тлі потужної спеки: де в Україні вдарить негода
Оголошення
live comments feed...