• Головна
  • Перший караван суден вийшов з портів "Одеса" і "Чорноморськ" (ФОТО, ВІДЕО)
09:29, 5 серпня

Перший караван суден вийшов з портів "Одеса" і "Чорноморськ" (ФОТО, ВІДЕО)

Перший караван суден вийшов з портів "Одеса" і "Чорноморськ"  (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 5 серпня, у рамках реалізації ініціативи про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з портів "Одеса" та "Чорноморськ" вийшов перший караван з українським продовольством.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

На борту трьох балкерів NAVI STAR, ROJEN та POLARNET 57 тисяч тонн української кукурудзи, яка направляється до покупців в Туреччині, Великій Британії та Ірландії."Сьогоднішнім караваном повноцінно запускаємо "зернову ініціативу" в порту "Чорноморськ".

"Розраховуємо, що безпекові гарантії наших партнерів з ООН та Туреччини будуть працювати і надалі, а експорт продовольства з наших портів стане стабільним та прогнозованим для всіх учасників ринку. Для цього плануємо забезпечити здатність портів обробляти понад 100 суден на місяць", - заявив міністр Олександр Кубраков.

"Хоча "зерновий коридор" уже запрацював на вихід, нашою ціллю є повноцінна робота портів в обидва напрямки. Ми отримуємо заявки судновласників, які готові заходити в наші порти під завантаження. Наша ціль – 3 та більше млн тонн агропродукції щомісяця з портів "Одеса", "Чорноморськ" та "Південний", - додав міністр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зерно караван #вийшов #перший #зерно #продовольство
Оголошення
live comments feed...