• Головна
  • "Поки що не на часі": Ольга Сумська розповіла про те, чи буде її чоловік воювати
17:24, 6 серпня

"Поки що не на часі": Ольга Сумська розповіла про те, чи буде її чоловік воювати

"Поки що не на часі": Ольга Сумська розповіла про те, чи буде її чоловік воювати

Відома українська акторка Ольга Сумська розповіла, чи збирається її чоловік, актор Віталій Борисюк йти на війну та захищати Україну від ворожої навали рашистів.

Станом на сьогодні, Віталію Борисюку 59 років і його ще можуть призвати до армії.

У інтерв'ю для ютуб-проєкту "Слава+" Сумська розповіла, що її чоловік, як військово зобов'язана людина, у перші тижні війни вирушив до військкомату.

"Він ходив до військкомату, як і всі військові, які зобов'язані це зробити. На той час, коли він прийшов, це було якраз, почалася війна, за два тижні він пішов до військкомату. Сказали, що поки що не на часі, тому що сьогодні ми беремо військових. Звісно, він на готові. На той страшний час ті чоловіки, які залишились у нас в будинку в нашому мікрорайоні, вони боронили. Хоча і не тероборона, але вони були корисні. І привезти якусь нагальну гуманітарну допомогу, просто стежити за подвір'ям", - прокоментувала Сумська.

Ольга Сумська додала, що її чоловік спортивний і вміє поводитися зі зброєю. Тож якщо його призвуть, він піде на війну.

"Тоді у військкоматі йому сказали, що поки що ми вам не даємо згоди. Спочатку заходять військові, люди, які навчалися цій професії. Все ж таки Віталій актор. Звісно, він спортивна людина і володіє зброєю. Якщо треба буде, ну а як же. Звісно, що відгукнеться", - сказала Сумська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сумська #війна #повідомила #віталій_борисюк #військкомат #ходив #час
Останні новини
Оголошення
live comments feed...