• Головна
  • ДТП із кортежем Зеленського: ДБР почало розслідування
16:02, 15 вересня 2022 р.

ДТП із кортежем Зеленського: ДБР почало розслідування

ДТП із кортежем Зеленського: ДБР почало розслідування

В центрі Києва, сьогодні сталася ДТП за участю автомобіля президента України Володимира Зеленського. Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження.

Про це повідомляє ДБР.

"Легковик зіткнувся з автівкою президента України та машинами супроводу. Проводиться весь комплекс необхідних слідчих дій. За їх результатами ДБР проінформує громадськість", – йдеться в повідомлені.

Жодних додаткових подробиць в ДБР  не повідомили. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Зеленський #Києв #ДТП

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Шокуючий напад на працівників ТЦК: військових лупцювали чоловіки і жінки (ВІДЕО)
"Новий тарифи на газ та електроенергію з 1 червня": скільки коштуватиме куб та 1 кВт*год, хто заплатить більше?
ТЦК ідуть у рейди по чоловіків, масові роздачі повісток та штрафи починаються у цих місцях: мобілізація, повістки і ВЛК
"ТЦК мобілізує масово всіх людей цієї категоії, в Україні чоловіки втратять бронювання тотально": повістки, мобілізація, ВЛК
Оголошення
live comments feed...