• Головна
  • ""Втікали і кричали "работает спецура": вантажники АТБ та менеджери з продажу добряче "накидали" російським офіцерам (ВІДЕО)
15:30, 22 вересня

""Втікали і кричали "работает спецура": вантажники АТБ та менеджери з продажу добряче "накидали" російським офіцерам (ВІДЕО)

""Втікали і кричали "работает спецура": вантажники АТБ та менеджери з продажу добряче "накидали" російським офіцерам (ВІДЕО)

Українські захисники продовжують нищити російських окупантів та демонстувати на полі бою неабияку силу та міць. Так, звичайні вантажники, програмісти та менеджери з продажу, у складі ТРО, дали перцю окупантам на одному з напрямків. В результаті викликали шок у загарбників, добряче їх перемолотивши.

Про це розповів один із учасників ранкової "вилазки", передає "РИА-Мелитополь".

"Ми дуже добре відпрацювали, як для ТРО. У них величезні втрати, а в нас всього три 300-тих у цій ранковій вилазці. Ми там такого шороху наробили. Офіцерський склад влупили і знищили. Вони просто драпали і кричали: "Спецура работает, спецура!" Ми - колишні вантажники АТБ, багато хто й в армії не служив, серед нас ще ITтівці, адвокати та менеджери з продажу - "спецура работает", - з гумором розповідає колишній вантажник "АТБ", а нині боєць ТРО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вантажники #атб #менеджери #офіцерів_російських #прочуханка #працює #адвокати #спецура
Останні новини
Оголошення
live comments feed...